Kosova Sot 

'Flakareshat' e ndërkombëtarëve nuk e ndalin kërdinë e pushtetit


Lajme >

Qarri: Kasta e kriminalizuar politike, e cila ka kapur gjithë shtetin, është bërë aq e fuqishme dhe imune në veprimet e saj kriminale, saqë nuk lodhen më fare për...

Më shumë
Anketa


A besoni se ka ardhmëri për të rinjtë në Kosovë?

 • Po
 • Jo

          VIP of the Day

          Opinione
          “Historia e një organizate politike” – e lexuar “vertikalisht”

          Shkruan: Ibrahim Kelmendi Bardhyl Mahmuti po vazhdon të më...

          Idiotët e dobishëm të Maduro-s

          Shkruan: Shlomo Ben-Ami Sa i përket numrit të të burgosurve...

          Ngjyrat e vërteta të Evropës

          Shkruan: ROMANO PRODI dhe STEFANO MICOSSI Duke filluar nga 21 marsi, le...

          Demokracia shqiptare është mashtrim dhe krim në emër të Republikës dhe Ligjit

          Shkruan: Skënder Sadri  Kapiti Korrupsioni, antiligji dhe...

          Dossier          Rrëfimi i Sali Rexhepit: Biseda me Arbnorin para se të hyja në Parlament. Deputetët e rinj sot? E kanë hallall mandatin po të…

          Ish- deputeti socialist, mjeku pediatër Sali Rexhepi, tregon se përse vendosi të marrë mandatin e deputetit pas zgjedhjeve të kontestuara nga Partia Socialiste, më 26 maj 1996. Si fitues në zonën e...

          Gjyq në Gjermani për krimet e komunizmit, ish-drejtori i Qafë-Barit përballë së përndjekurës

          “Ndihem me ndërgjegje të lehtësuar para gjyshit, kushërinjve e të gjithë atyre njerëzve, të cilët akoma nuk dimë ku janë groposur nga pushtuesit komunistë, pushtuesit më të...

          Më shumë