Stilistja e njohur për gratë shtatzëna: Jeni duke e bërë këtë gabim - Femra - Kosova Sot
Stilistja e njohur për gratë shtatzëna: Jeni duke e bërë këtë gabim

Stilistja e njohur për gratë shtatzëna: Jeni duke e bërë këtë gabim

Zerina Akers, stilistja personale e Beyoncé, ka identifikuar diçka negative tek gratë shtatzëna. “Në përgjithësi, nënat shtatzënë mendojnë se nuk mund të duken bukur. Ky është gabimi më i madh që bëjnë shumë nëna në pritje të fëmijëve”, deklaroi Akers.

Sipas saj, sekreti qëndron tek përfshirja e veshjeve me masë të reja, e më pas përshtatja e tyre me stilin e grave shtatzëna.

Lexo edhe: 5 trendët që do ta pushtojnë botën e aksesorëve gjatë pranverës

“I gjithë sekreti është tek gjetja e mënyrave të reja, si dhe përfshirja e sa më shumë veshjeve e modeleve. Nuk ke pse të blesh në dyqanet për nënat shtatzënë; thjesht duhet të gjesh veshjen që të rri më mir”, tha tutje stilistja.

(Kosova Sot)

AAAAAAAAAAAAAA
Te tjera