Fëmija shpërthen në lotë, ku e shikon babain pa flokët e tij (Video) - TV - Kosova Sot
Fëmija shpërthen në lotë, ku e shikon babain pa flokët e tij (Video)

Fëmija shpërthen në lotë, ku e shikon babain pa flokët e tij (Video)

Kjo video ka mbledhur mbi 132,000 shikime, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".
Klip  16 sekondash e sheh fëmijën Mason ulur në një karrige të lartë në shtëpi në Nju Jork, kur i ati i tij Greg Harris Jr ecën për t'i treguar atij prerjen e re e flokëve të tij
Ndërsa Greg thotë 'hi', Mason tetë muajsh shikon tek babai i tij dhe e sheh atë me një kokë të rruajtur për herë të parë ndonjëherë,
Kur e kupton se flokët e gjatë të babait të tij janë zhdukur, Mason shpërthen në lot
Ai mund të shihet duke rrotulluar kokën e tij duke qarë në mënyrë të pakontrolluar.

 

(Kosova Sot)

AAAAAAAAAAAAAA
Te tjera