U kënaqën - VIP - Kosova Sot
U kënaqën

U kënaqën

 Jennifer Lopez përfundimisht thyen heshtjen në lidhje me propozimin e tashmë të fejuarit të saj J ennifer Lopez përfundimisht ka shpërndarë mendimet e veta në lidhje me befasinë dhe propozimin e Alex Rodriguez që ia kishte bërë në Bahame një javë më parë. Bukuroshja 49 vjeçe ka thënë për "People" ka thënë se janë në qiellin e shtatë pasi që 43 vjeçi ia ka dhuruar një unazë 16 karat. 'Vërtet jemi të lumtur', ka thënë Lopez, që ishte parë në një fustan të shkurtë me ngjyrë të bardhë në fotot e reja të lansuara për shfaqjen e saj televizive "World Of Dance". 'Ne vlerësojmë jetën për faktin ku jemi sot dhe kjo është arsyeja që po kënaqemi më së shumti', ka thënë Rodriguez. Kjo do të thotë se ata do t'i përziejnë familjet. Rodriguez ka dy vajza, derisa Lopez binjakët.

(Kosova Sot)  

AAAAAAAAAAAAAA
Te tjera