Bëhuni gati:Genta Ismajli po vjen me 'Zjarr' (Foto) - VIP - Kosova Sot
Bëhuni gati:Genta Ismajli po vjen me

Bëhuni gati:Genta Ismajli po vjen me 'Zjarr' (Foto)

Në ditën e parë të Pranverës, zyrtarisht këngëtarja e njohur Genta Ismajli, ka paralajmëruar lansimin e këngës së saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Zjarr", mban titullin kënga më e re e këngëtares, videoklipi i të cilës do t'na sjell një Gentë atraktive dhe përplot sensualitet.

Duroni edhe pak, se Genta po vjen.

Lexo edhe:Leonora Jakupi relaksohet nën tigujt e këngës 'S'paska qenë e shkrume' (Foto)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Single & Music Video Coming Soon - Zjarr ????

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

(Kosova Sot)

AAAAAAAAAAAAAA
Te tjera