Morena Taraku i çmend turqit, midis aeroporti (Foto) - VIP - Kosova Sot
Morena Taraku i çmend turqit, midis aeroporti (Foto)

Morena Taraku i çmend turqit, midis aeroporti (Foto)

Jeta luksoze, veshjet e shtrenjëta, e bizhuteritë me shuma marramendëse, e kanë ngjitur këngëtaren Morena Taraku në majat e shtypit rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe këngëtarja ka pozuar midis aeroportit të Stambollit, duke i çmendur turqit me bukurinë  dhe stilin e saj.

Lexo edhe: Adelina Ismaili, e mbështetë Vjosa Osmanin për kryetare të LDK-së (Foto)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

D I O R ???? — ??

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

(Kosova Sot)

AAAAAAAAAAAAAA
Te tjera